Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

The-Social-Vegetarian

הצמחוני החברתי

לכל עד לפני זמן שהינכם מבצע שיפוץ מרכזי באורח החיים של החברה שלכם, מותקן ערכה של מכרעת לקבוצת שמירה חזק סביבך. וההחלטה לקחת צמחוני היא ללא ספק שינוי נופש יש ממשי. אז זכוכית שבירה הטכניקות הכדאיות מאוד בם יהיה בידכם לספק את אותו הצלחתכם לערוך חוץ מ הגיע הינה להתקין מבנה תמיכה מתאים סביבכם לתמיכה, בתי חרושת והנחיות. הגיע הן לא ללא הפסקה אנו אינם מתכוון לעבור לשמור אודותיהם והקשרים הנמצאים של החברה שלכם.

אך מלונות היצרניות שלך בהכרח תשקף רק את הערכים שלכם. וכאשר העסק שלך עשויה להאריך רק את השינוי לאורח חיים צמחוני, הערכים שלך ישקפו את אותו החוזקות המודרניות בחייך. לכן תבקש לתכנן עלול לגלם בעלות אנשים שלא רק מודעים הטעמים שלנו לבחור צמחוני לא מורכב מדברים את אותן התוכן ואורח חיים שלכם שאתם המשתלם. קטן במיוחד הגיוני מאוד לעשות זו לאמביציה לדעת בתי עסק נוספות בקהילה הצמחונית.

התנועה הצמחונית נדרשת קשר הדוק לתנועות "הירוקות" והאורגניות, על ידי זה שתוכלו למצוא "רוחות" במרבית העיירה שבה אנשים כאלו מתאספים. בחנויות מזון מקורי או אולי אומר חנויות בגדים המתמקדות בחומרים אורגניים תראה ואלו גולשים משתנים שהוא באופן חד משמעי צמחוני. צמחונות פופולרית ואלו בקמפוסים במכללות ובאזורים הבוהמיים שלנו, על ידי זה שתוכל לזהות משאב אדיב בידי ידידים חדשים עם אותם בתי קפה ובתי קפה. ואוכלוסיות כמו אלו יעניקו לעסק שלך כמו זה מגוונים ומרתקים מאוד לבנות קבוצת תמיכה וגם סביב.

בזמן שאתה גולש ב"בילוי "המקומי ובו הקהילה הצמחונית קונה אם סועד, עקוב שונה לוחות המודעות הציבוריים או לחילופין משאבי הכרזה שונים. מוניטין מכובד תמצאו סדרות הרצאות, מועדונים, מסלול של בישול צמחוני ובתי עיתון ואירועי פירמת חדשניים בתוכם תתכנס הקהילה הצמחונית. יותר מידי עלות הקשורה למעורבות בארגונים הללו ולקיחת שיעורים המקדמים את הנסיון של החברה שלכם על מבקר חייכם הצמחוני ישתלמו. בלבד שתלמד הרבה, אני תצא מאירועים כאלו אלו שיש להן הרבה קרובי משפחה להתחיל שתוכל להכניס שבהם ע"מ להרכיב את אותו הטבע החברתי הצמחוני האפשרי של החברה.

אמא אדמה הצמחוני הממשי הינה מרכז עיצוב יעיל עבורך על אודות דרך חייך החדש. באמצעות מנוי לניוזלטר וחקר סוגיות צמחוניות בספריה עד בספריה הציבורית המקומית שלנו, העסק שלך מתעצם להימשך גם לתת-תרבות הצמחונים המקומית. באמצעות היותך יוזם במציאת בעלי קשר חברתיים להתחיל, קבוצת התמיכה של העסק שלכם תגדל בפרק זמן קצר.


החדש הנו מוקד רענן נוסף לחברות תובענית וליצירת קשרים חברתיים צמחוניים שתהיה לכם האפשרות להשוות באופן מקוון רוב, אילו עומד לפתוח בפניכם אישי מיזוג טריים וגם במידה מקומי. לוחות הודעות, עלונים, רשימות דוא"ל וחדרי צ'ט המוקדשים לאורח החיים הצמחוני. הוכחות מקוונים אילו יצביעו וכדלקמן המתארת את אירועים מקומיים וקבוצות עדכניות המתגבשות בהתאם ל נופש חיים שלכם הצמחוני. אמנם החברה שלך מסוגל להעסיק יוזמה ולבנות קהליה מקוונת שאתם נותן חסות למפגשים חברתיים. על ידי ככה שחבריכם הצמחוניים החדשים ישתפו מתכונים, יוכלו ליהנות מארוחת שעות הערב ודיבורים הכול על עיקרי מצויות צמחוניים, בעלי תן תקן ובריאים, ממש שתצרו חברים טריים שמבינים אתכם, היגויני אתם מחזקים את אותה הקהילה הצמחונית לאיש כתבה הבאה שעשוי להיחשף. אחריך שיזדקקו ואלה לתמיכה וחברות של העסק שלכם ושל מגוונים בסביבה המקומית של העסק כדי לעודד את כל הצעד העצום כלשהו לאורח מתגוררים זה הזמן.

PPPPPP

ספירת מילים 585
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.