Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

לפרק ולעבור מעבר במהלך השרשראות
מחבר: טיי האוורד
source_url: http: //www.google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_19.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:17
קטגוריה: שינוי לטובה פרטית ומניע
מאמר:

"לעולם בתוך תתירו לפחד, לדחיינות עד לכמיהה לאישור מאחרים להשתלט אודות מוחכם, הם הופכים לשרשראות מזויפות אישיות." ~ טיי האוורד
והיה אם בעבר חווית השניה בחייך אותם תהית "מה לעשות הלאה?"
כאשר פעם אחת מתפעל לאתר שלך בריח של ביטחון בהווייתך אך ורק כשאתה יוצא לדרך להתחיל לעסוק עבור משימה מעניינת, אילו שטח הנוחות של העבודה עיכב אותך?
כאשר אחת ל כתיבת ספר תורה "זה עכשיו או כל הזמן לא!" אבל אינם עשית את כל הצעד שלך?
באופן ענית "כן" אודות אחת מהשאלות שלעיל, לבשת מלפנים את אותו השרשראות המזויפות.
אני רוצה שלכולנו יש, עד לא פחות נלביש את הרשתות המזויפות בחיינו בעת כזה או אחר. עם זאת, לא קיימים לנו לתכנן משותקים ומצומצמים על ידי הדפוסים שנקבעו שניתנו לעצמנו באמצעות האתר בטבע.
מושם סיפור אפריקאי ישן שאומר, "אם אתה מבקש פיל תינוק, הניח שרשרת סביב אחת מרגליו האחוריות, מכר את אותן השרשרת למוקד ואז תניע את אותה המוקד זה בטח במקרקעין כדי לרסן את הפיל תינוקה ועד של גבוה די ע"מ להסתדר במחיר עצמו. כשהמטפל מסיר את המוקד וגם את השרשרת מרגלו האחורית בידי הפיל, הפיל אינם ייצא חוץ מ לתקופה של השרשרת שרסנה את הדירה לפני עשור. הסיפור ממשיך ואומר שהפיל באופן מיידי הדבר תלוי לקבל בחזרה תושבות בכלא נפשי שניתן לאותו אחד באמצעות המנהל שעליו. "
כולנו שמענו את לעליה הדרמטית הוותיקה "פיל כל הזמן לא שוכח", והסיפור זה בהחלט הוא דוגמה מצוינת לכך שיכולתו על ידי פיל להבין יכולה להזיק יותר נותן אפשרות לעזור.
השיטה שנקראת ההתבוננות שלי באנשים לאורך חייכם, את המקום נושא מתפעל לקרובים. כולנו מותנים להאמין שנוכל לנקות לא קרוב ככל שרשתותינו יתרחבו. אנחנו מותנים להאמין לדברים כמו: "איש מבני משפחתי אינן סיים את כל לימודיו בקולג '," גדלנו בסביבה הקרובה הנ"ל - זה הגיע, "" נולדתי להיכשל "," קוראים לי רשימת מוצרים פגומה, "" חייכם שלי הם בדיחה אחת רבה "," קוראים לי ריאליסט ואינו רודף חלומות. לאיזו תכלית עלי לבלות להשתחרר מהשרשראות? על שום מה עלי לבלות לאגוד את כל המוקד? מדוע עלי להציב את אותו ביתית בכישלון ? "
שמישהו שואל ההצעה, "למה לא?"
אם וכאשר כישלון אינם היה תחליף, למקרה היית מתאמץ יותר?
והיה אם ממון לא נסגר בעיה, היית מבקש סיכונים רב גוניים יותר?
אם קיים מישהו עמיד שנתיים וראוי להצלחה ממך?
לסופר הנמכר עד מאוד ולסופר שהן לא פורסם קיים את אותה מילון מושלם במלים להתחיל לעסוק. ההבדל מהווה שמי נקט עבודה כל עוד אחר השתנ את אותו התנועות.

ליזם המצליח מאד ולחזון סוכן ההתעשר-מהיר מותקן אחר כישורים ומשאבים לא מיוחדים לעסוק עימם. ההבדל מהווה שאחד מוכן להתפתח במהלך ויש השלישי מעוניין לדעת את העסקה המהירה האמורה.
ואין כמעט האף פער גלוי בין האצן המהיר באירופה לתופעה שמסיים אחרון. שניהם מנהלים את אותם המירוץ לאורך כש כללים; יחד עם זאת, הזוכה היא בעצם זה הזמן שמחויב לזכות. המנצח מהווה הספורטאי שעושה את אותן מה שצריך, שמתאמן ניצנים שונה יממות, שמוסיף קצת מאמץ נוסף לכל כושר, שיכול לדמיין אחר חציית קו הסיום לפני שאר הדברים.
שמישהו שואל אותי פעם נוספת, "למה לא אתה?"
מהטמה גנדי הודיע, "אתה יכול לשרשר השירות, החברה שלך עלול להעניק תשובות את העסק, החברה שלך יוכל לרוב לקלקל את גופינו זה בוודאי, אולם כל הזמן אינן תכלא את הכרתי."
אנחנו נחווה אתגרים ונסיבות משתנות בחיינו, רובם מורידים אם טראומטיים יותר מאחרים. שאחד ממליץ לך באופן כללי בערפל בקרב העדר בטיחות וייאוש לרוב לא לעזור לשרשראות השאננות לכלוא אותי. עלינו להחליף ולהניח רק את אבני היסוד של העסק, סנטימטר שונה סנטימטר, יחד, ועד שהשרשרת כולה תישבר ותפנה שטח ללידה חדשה מקבלן ויכולת לעתידנו.
יש לך את הפקטורים ע"מ להתקשר לגדולה בכל מה אנחנו רוצה.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.