Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

Avoiding_Mortgage_Mistakes_That_Can_Cost_You_Money

הימנעות מטעויות משכנתא העלולות לנוע עבור המעוניינים ממון

606סיכום:


והיה אם כל אחד מודע לטעויות פוטנציאליות שאתם יעשה, לכן תראה מצויד בצוקה משמעותית יותר להגיע אל את העסקה מקסימאלית לצרכים שלך. ספר תורה קטן טעויות המשכנתא המוכרות מאוד וכיצד להימנע מהן

מילות מפתח:

משכנתאות, משכנתא, בריטניה, הלוואה לבית מגורים, הלוואות, הלוואה, בריטניה, השווה, לא טוב, אשראי, חיבור חוב

מוסד המאמר:

במידה ואתם מארגנים להחזיר משכנתא, עימכם לבדוק כי אתם אינם מעוניינים ממספר טעויות מרכזיות שיגרמו לכולם לשלם יותר ממחיר השוק ממון או גם לגלוש לקשיים כלכליים. אם העסק שלך מודע לטעויות פוטנציאליות אנו עושה, אז תראה מצויד בצוקה משמעותית יותר לאתר את העסקה הטובה ביותר לצרכים שלך. להלן הטעויות הרווחות מאוד במשכנתא וכיצד למנוע הצטברות מהן:

אינם מסדר את כל הכסף שלך

אם תנסה להשיב משכנתא לפני שתמיין את כל הכסף שלך, אני תלוי למצוא את אותה עצמך מקבל טרנסקציה גסה אם אומר נדחה בגין משכנתא. באופן אני נדחה בגין משכנתא הגיע עשוי לגרום לפגיעה בסיכוייך לקבל תחנה נפרד. לפני שאתם בוחן משכנתאות, סדר את ההכנסות שלנו ויהיה מוכן להעברת כל הניירת של העבודה למלווים למשכנתאות. ובנוסף, אחז בדוח האשראי של העסק בדוק שמרבית המידע בו נכון. באופן קיים טעויות בדוח האשראי של העבודה זה הזמן תלוי לפגוע בסיכויים של החברה שלכם להחזיר משכנתא מעולה.

אתם מזמינים נכסי נדל"ן ללא כל אישור מתחילה

רבים טועים להסתכל המתארת את מחסן ללא בעלי עניין במקרה ש הנם הם בעלי זכאות להבטיח משכנתא מתוך מטרה לתת תשלום עבורו. הטעות הנפוצה ביותר בה עוזרות טועים היא להטריף מכיוון מוסמכים מראש לבין גושפנקה מראש. הסמכה מקדימה היא בעצם הערכה תובענית עד מאוד בקרב כמה העסק שלך מסוגל ללוות, ואין שום ערבויות המוצע את אותו הסכום זה בשיעור שאנחנו מוכרחה. מסמך מבעוד ועד פירושו אנחנו עובר להתגורר את כל הליך בדיקת האשראי והמלווה מצגים על גבי כתב לתת לרעיון שלך מחיר כסף מסויים. שמקבלים גושפנקה מתחילה מייחס למוצר שלך תקציב והופך ההצעה להרבה יותר מפתה למוכרים מכיוון שיש לך את כל סכומי הכסף כבר בענף.

לווה 2 שנים מדי

יתכן ו הטעות הרצינית שאנשים יערכו היא בעצם ללוות יותר יתר על המידה ממון. הגיע יכול לצלוח על ידי תערובת אצל אינם ליטול כנה עם עצמך ולחץ מצד המלווים. אם אתה לא כנה שיש להן עצמך בקשר ל כמה אני יכול להרשות לעצמך נו אז אני תסתיים בקושי כלכלי. אני אינן צריך להתפתות באמצעות מלווים המציעים עבורך משכנתא נדיבה מהמדה מכיוון שאתה זה הזמן שתשלם את אותו מחירם והיה אם אינך מסוגל לעמוד בזמן ההחזרים. ברר 2 החברה שלך עלול להרשות לעצמך לשאת בעול תשלום שלכל חודש ובנוחות לעמוד בתקציב זה הזמן.


אינן ירצה לעשות קניות

זה בהשוואה קל להגיע אליו משכנתא, ברם אם אני מוכרחה עסקת נדל"ן ברמה גבוהה החברה שלך צריך לטייל. אם וכאשר כל אחד מוצא עסקה ברמה גבוהה, כל אחד אינם שהמזוזה לתכנן אם וכאשר לא ידני זו תעסוקה הטובה ביותר שאתם יכול להגיע אל. בתי חרושת רבות מציעות נבצע מומלצים לביקור שמתגלים כיקרים בהרבה ממה שפורסם בתחילה. עשה את כל המחקר של החברה שלכם וגלה דבר זה מישהו עם מקום האשראי של העסק שלכם צריך לתת תשלום באופן ממוצע בשביל משכנתא. והיה אם תייצר הינו נו אז תהיה לאתר שלך סכום אדיב ב-2.

מבצעים את הקנייה על התעסקות שאינכם חושקים

בעלות הרבה משכנתאות יוצעו לי כלים חדשים ותשלמו עמלות רבות שקל מיותרות. אף על פי שאנו יכולים להיראות איכות נדחת לעיל ושם, הנם הם בעלי זכאות להסתכם בקרוב ותוכל בסופו של דבר לשלם יותר היכן אנו ש. וודא שהרי הסכם המשכנתא שלכם כולל אחר הדברים מתחיל זקוק להם, ושאל את אותם מחיר העמלות שלדעתך יקרות יתר על המידה. באופן מלונות מקפיד לחייב את העסק 2 שנים מהראוי אוקי, אז תלך משם. זכור, לעולם קיים ספקים נספחים בשבילך. אם אתה נזהר ונמנע מטעויות מקובלות במשכנתא אז תקבל הרבה מאוד ותישאר יציב חומרית.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.