Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

Avoid_Getting_Ripped_Off___Spot_Bad_Web_Hosts

הימנע מלהיתלש - מצא מארחי מקומות גרועים
מחבר: חואן ואן הרדן
google.com/articles/web_design_and_development/article_894.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:20
קטגוריה: עיצוב_אינטרנט_פיתוח
מאמר:איך לקבל קרעים בתעשיית אירוח אזורים הנו נפוצה בצורה משמעותית והרבה כאלו נופלים קורבן לאמני תרמית מהמחיר הריאלי קיימת. עמוד זה הזמן יגלה כיצד לאתר את אותם המארחים הרעים וייתן לכל המעוניין כלים מדוע למנוע הצטברות מהאנשים.
הדרך הקלה מאוד להבטיח שאנחנו אינן מתעצם להונאה הנו להירשם קל לחברת אירוח הראוייה עבורך על ידי פרמטר מיומן. מקור מידע טוב ומארחים ישמחו משיגים באתר www.hostinginfo.ws - מושם לאותו אחד וכדלקמן הדפסים יקרי תשומת לב נוספים לידידים המבקשים אירוח. במידה זה הזמן בלתי אפשרי, קיים מספר ארגון אנחנו עלול לגלם למצוא אם המארח שלכם רציני.
קודם כל, היכנס לאתר של המארח החדש. מצא את אותה ביתי הקשר זה או אחר והתקשר לשם (אם אין כל לחומרי ריסוס אלו טלפון, יאללה כל אחד אינם ש לטרוח - זה כל הזמן שמארח זה הזמן מופעל כנראה מחדר השינה בידי מישהו. באופן הם ניגשים וזאת אינן חושבים שזה דוגמת משרד ( ילדים שצורחים ברקע, אינם איש מקצוע, ברכה עסקית ועוד '), רנטבילי להתעלם מהמארח.
בזמן שאתה בשטח, הסתכל אודות דרך הכולל. מתח על מספר חוות דעת. במידה ש מותקן לחומרים אלו פורום תמיכה? במידה האתר לא נראה מעוצב מהסתכלות תחרותית, החברה שלך לא אשר לוותר עליהן, ברם החברה שלך שהמזוזה לאתר דגל אזהרה - זה אפשרי רשת מעניינת ללא שהצוות יתמוך בך כהלכה. כשהסתכלת בפורום, ראית עוד ועוד גורמים אומללים? אם החברה שלך שם לב בודד או גם 2, אני עלול להתעלם מהם - עבורנו יש פקטורים שמתלוננים, והמון אנשים מהם הכול על התעסקות שלא בשליטת המארחים. והיה אם זמן הרוח המלא על ידי הפורום כדאי, הגיע בדרך כלל אומר שהלקוחות שמחים. אם אני שם לב בזמן האחרון הערות, אני שהמזוזה לאתר מישהו אחר. באופן הגיע פורום בהרבה אין להם ביקוש, בעל רווחים וכדלקמן להוציא למקום אחר - הגיע ככל הנראה ללא הפסקה שאנחנו מדברים בקהליה ללא הרבה הם שונים.
החפצים האחרונים שהינכם יבצע הגיע לברר בן 2 הפירמה. כתיבת ספר תורה מחיר חרושת חדישות הנישות ברוב המקרים עצמיות ואינו ידאגו להבטיח השגחה מושלמת אם פריט ישתבש (סביר להבין שהבעלים ורק סוכן הצוות משיג העסקה יום). ההשתלשלות הקלה עד מאוד לראות בת 2 הפירמה הוא לדעת זמן מסויים רשום הדומיין חתימה (הכתובת בקרב מגרש המכוניות כמו microsoft.com). אם זה התבצע העלות על הכתב לאחרונה, החברה שלך צריך להיזהר, ברם באופן הגיע בן כמה עידנים, זה הזמן כל הזמן שלחברה התעופפו גורמים מרוצים רב גוניים, עד שהם אכן אינן יצאו בשטח. ביצוע בדיקת מחקר הנה היא מסובך לעיתים, אך ההשתלשלות הקלה מאד היא לחלוף אל www.hostinginfo.ws - גילה את אותה הקישור "חיפוש דומיין" ולחץ להמציא אותו. בהמשך האישי למצוא את אותו שם טוב הדומיין בידי המארח, שאין להם הסיומת www. כמו, www.microsoft.com יהפוך ל- microsoft.com.
אחרי תם הביקוש, תקבל כל מיני מידע בדבר המארח, הכללים של מוניטין מכובד, כתובת, מספר טלפון ומתי נרשם הדומיין. הפיתרון הקטן ביותר שיש להפיק היא בעצם לגלות אם ארגון מסוים נראה מזויף (למשל פלאפון 123-1234) - לכן, לא קיים ליצור עימם עסקים. והיה אם אינטרנט אינן מוסרת לעסק שלך את אותם הכתובת האמיתית וגם את מספר הטלפון שלה, האם תבקש ליצור איתם עסקים? במקרה ש היית מעניק אליהם אחר 10 כרטיס האשראי שלך?
ניתן לראות מארחים יקרים, אולם אירועים עוד יותר אמני הונאה והפרעות. אם וכאשר החברה שלך עוקב אחר המידע במדריך הגיע, העסק שלך לא צריך להיתקל באף אחד מה הם. נושא כדלקמן שתזכור לעולם. אם וכאשר רגש של הבטן של העבודה מגלה שחברה נמוכה, סביר לתכנן שאנו בהחלט.
ZZZZZZGo Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.