Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

Average_Sucks_

מבאס ממוצע!
מחבר: רוג'ר סייפ
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_2760.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: תיקון עצמי ומניע
מאמר:

"הדובר המוטיבציה" הראשון ששמעתי בבגרותי נוצר ג'נטלמן הקרוי מורט אוטלי. חוויתי רק את נאומו במאי 1989 בנאשוויל, טנסי, בסוף שבוע של מכללות למכירות עם אגודת Southwestern. אני בהחלט בן 19 ובדיוק סיימתי את אותן השנה המקדימה שלי באוניברסיטת ויסקונסין, ונאומו על ידי מר אוטלי היה המשתמש הקטן ביותר בהכשרתי הפורמלית למכירה ופרסום ספרי עיון חינוכיים מדלת לדלת לקיץ. ממש יצאתי מהעור שלי שיש להן שילוב בלתי ניתן לתיאור אצל התרגשות עזה ופחד גבוה יותר. נאומו בקרב מורט אוטלי הביא את כל זכוכית ההצהרות הכי "לא מוטיבציות" ששמעתי. הוא אמר:
"רוב החברים אינם מוציאים אחר מה שאנו מוצאים לנכטון מהחיים."
כמה מדכא חשבתי. הבחור זה בוודאי משולם סכומי כסף גדולים ע"מ "להניע" כמו זה והוא יכולה לעלות לבמה ואומר שרוב החברים לא מקבלים את אותם הפרמטר שהם דורשים מהחיים. תודה הכול על הטיפ, אדון גאון - אני מניח ששוב תגיד לנו שאנשים מצרפת אנחנו מדברים צרפתית. אף צחוק שמרבית החברים אינן מדפיסים את אותן הפרמטר שהם רוצים מהחיים, חשבתי - כיצד החברה שלך מתכנן שאני מאזין לרעיון שלך בתחום הראשון?!?!?!
לא רציתי לשאת ברוב האנשים, והניחוש שלי הוא שגם החברה שלך אינם. אם החברה שלך מוכרחה ליטול רוב המועמדים - שבורים, הן לא בריאים, ובעל באופן מסוים ממחיר השוק זמן ליהנות ממש מחייך - לכן שמי בספק והיה אם תקבל את אותם העלון הנ"ל מלכתחילה. יחד עם זאת, בזמן בכל התשלומים האלו יתקיימו בפניכם כמה מהדברים שאולי הננו יהודים דתיים שהם "בדיוק ובינהם שהעולם" מאותגרים ישירות, וכל זה הראשון. אנו מבלים כל עוד ועוד מאורך חיינו ברצון להשתלב להבדיל נורמליים שלעתים קרובות כולם משיגים עצמנו באופן לא מודע רוצים לשאת דוגמת ברוב החברים. למעשה, אנחנו כאמור מנסים ליטול ממוצעים.
באמריקה בראשית הדרך 2003, הינה הסבר "ממוצע" באמת ...

מהסתכלות פיזית - כמחצית מהאמריקאים מסוגלים לענוד מהשמנת יתר קלינית.
אהבה - שמעל ממחצית הנישואין האמריקאים מסתיימים בגירושין.
מנקודת מבט תחרותית - אי שם של 75% אל ה -85% מהאמריקאים לא אוהבים את אותן פעולתם.
מהיבט של חומרית - לא פחות מחצית ממשקי הבית האמריקניים נאבקים שוטף בנות "יותר ממחיר השוק חודש לבסוף הכסף".

ויכולתי לצלוח הרבה. כיצד קוראים לי מבלה את אותן החלק הראשוני על ידי המאמר המעורר השראה כביכול זה ככה? ובכן, זה במדויק בגלל שאם החברה שלך מהותי במסע של החברה לארוז את סוגו של חייכם שאתם האם כך רוצה ומגיע לאתר שלך האומנם, ההבחנה הראשונה שצריכה להיגמר היא שגם בזמן זה - בקהליה הכי מפותחת ומשגשגת ביותר שהייתה באירופה אירוע נראה - ממוצץ מבאס!
אך כמו שציינו העביר זמנו, החברה שלך לא וכרחה לתכנן ממוצע - מזל טוב. העובדה החשובה שאתה בכלל מנוי לניוזלטר הגיע מציגה לכל המעוניין מתחיל בסמוך בדרך ליטול חריג מהרגיל. בחודשים הקרובים תלמדו כמה עקרונות קלים לביצוע בצורה ניכרת - ערכי שהוכחו במהלך מאות זמן פשוטו כמשמעו ע"מ לתת סיוע לבני אדם וארגונים לאתר צמיחה עקבית כלפי מעלה בכל תחומי חיים שלכם - מקצועית, פיננסית, פיסית, רגשית, רוחנית ובתוך בכל רמות מוצרים שונים היחסים. המענה ספרי תורה מהודרים . ממש לא קל, מומלץ להבין, מועדון כרגיל. אם תלמד רק את היסודות על ידי עבודה ומגורים יקרים (ויש האם כך מעטים בלבד) ואז תיישם נו אז בחריצות, ללא ספק תשיג את הדברים שהינכם צריכה לבחור בחייכם. אמירה נועזת, ללא כל ספק, אך לא באופן ישיר ניתנת לדיון. מנטור שלי נתן לי עד לפני זמן רעיונות
"הצלחה משאירה מידע,"

ו
"אם החברה שלך יכול לעשות את הדברים הנכונים יספיק זמן אם וכאשר עקבי, ההצלחה שלך מובטחת."
מספר מהעצות המוצלחות שקיבלתי ומעולם הן לא מצאתי שהיא שקרית. ראיתי שעקרונות מסוג זה פקטורים משעשעת והצלחה אמיתיים לאלפי עוזרות שעקבו אחריהם. למרות זאת, כשאני מייעץ ליחידים אם לקבוצות שלא עוברת את אותו התוצאות הטובות הרצויות לחומרי הדברה אלו, הינם מאז ומעולם מפרים אחד או אולי יותר מהעקרונות שאנחנו מוכיחים בסדנאות של העסק שלכם ובכתיבתנו.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.