Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

A_Lesson_From_Rooney

לקח מרוני719

סיכום:
עמוד זה מתאר את אותה הלקחים השכיחים בפציעה עד חולה. זה ואלה מסביר אודות האם אנחנו הם בעלי זכאות להגיע דרך ארוכה לעבר מכאובים ומניעת חיידקים רגיל להכין אטרקציות נוחות ומהנות מאוד יממותמילות מפתח:
פציעה, שיפוץ,


גוף המאמר:
זכויות יוצרים 2006 רוברט ריילס

הגיע נעשה ל'רוני מטטרסאל '. המטטרסאל הישן והטוב קיים, כל עוד יש בשבילנו. גורם חיוך באיזו דרך צריך סלבריטי על מנת להעלות בדרגה עצם כל מזיקה לחשובה עד אומר מפורסמת. אני חייב להודות שכפיזיותרפיסט מקצועי או אולי פיזיותרפיסט, הדבר אנחנו מעדיף, ספקתי אם וויין הצעיר ישמש עלול מזמן למונדיאל. אבל בכושר הינה. בכל אדיב לווקין ולכל צוות המנקים המצע.

אני יודע רק את וויין כמו שצריך, בגלל שהייתי 'הפיזיו' שמורכב מ באברטון. אין כל ספק שהיא ידע וכישרון טרום-מוקדם, עמיד דוגמת שור, שיש להן רצון ענק לאורך זמן וסף כאב גדול. אם מישהו נוצר מתריס מכיוון של הסיכויים זה הזמן הינה היה. כמה עולה ספר תורה הרבה פחות מאוחדת אבל אינם ניצחה. טיפול השיער בחמצן השפיע כנראה על אודות מקסימום התרחשות הריפוי. פקטורים האלו יחד עם העניין שאין הן שימשו סיבוכים ראו את אותה וויין חוזר לכושר התאמה מזמן הקצר ביותר.

דבר אחד וודאי, באופן אמא טבע אינם תתלוצץ. היא תבריא קל בתזמון שלה ועושה חריגים בשביל אשת. שאל אחר מיהו שסבל מפציעה ארוכת טווח כלשהו והושבת או לחילופין לא נסגר מסוגל לממש את החפץ הרגילה שלכם במערכות היומיום. תסכול, מידי פעם מהסדר המשמעותי מאוד, הוא המילה שאני מוצא לנכון שאולי אתה מעוניין למצוא.

מקרים רבים כאלה יודעים סבלנות. אם וכאשר הגיע הן לא ניסיון, הגיע ילמד. בקריירה המוזרה והנפלאה שלי בידי תחזוקה ושיקום כאלו בידי מחלות, שמי נתקל לעתים קרובות במצב בקרב אלו הקצר ביותר ברחבי אירופה שלומד הדרכה בישיבה, בהמתנה ובחשיבה בזמן שהפציעה מחלימה. בתחילה די באי הנוחות הבלתי נסבלת מהצורך להעניק לדברים 'חשובים' להתבטל מתוך מטרה להכין משלוח וש לאפופולקסיה נקבעת. אחריה מקרוב מופיע סימפטום 'זה כרגיל אינם אפשרי, שאחד שכיח עסוק במטרה שהתהליך טובה לי'. באיזו דרך מידי עוד ועוד מאיתנו חשים שאולי אנו הכרחיים וכמעט הצלחת לחוקי הבריאה השולטים המתארת את כולם. ציני שאני יכול להיות מידי פעם שאחד מהרהר מדי פעם קרובות בגלל שאם לא תלמד להאט ולחיות את אותו חיים שלכם בתזמון הפופולארי אודות הטבע לעצור בשבילה אף אלטרנטיבה רק להאט את העסק בעצמה. כתיבת ספר תורה ובמקרים מסוימים פציעה קשה או שמא מחלה מסוגלת לבחור דרכה. קרא לכולם בלתי אפשרי, אולם ראיתי מידי הרבה פיסות לתרחיש הנ"ל.

ממש בתקופה האחרונה קראתי טקסט אודות האטה ושינוי דרכי החשיבה של העסק על בשנה זו. במקביל לקריאת האוטוביוגרפיה על ידי טרי ווייט בדבר תקופתו כבן ערובה. מכירים המתארת את לעבור לסבלנות ולהעריך את הדברים הצעירים בחיינו. מעורר גיחוך גם שבזמן קריאת הספרים של הללו התמזל מזלי להסב בווילה של אבא שלי ברחובות קסום לחלוטין אצל דרום ספרד, וותק עדיין רעיית מרוכזים, קטיף פירות ורכיבה הכול על חמורים. נאלצתי לחייך כשעסקתי בכל זה בסביבותיי ונחלתי לקצב החיים שלכם זה, מתמוסס סביב בריכת השחייה ובכל זאת מקשיב הדחף ללגום ולראות את אותה הטלפון הנייד והדואר האלקטרוני. למרבה המזל דחפים כאלו גוועו במידה טבעי ככל שהימים האיטיים התפתלו.

מיהו שהיה באפריקה יתייחס ליכולת לצבור רק את 'פעימת החיים' העומדות ביבשת. זה קסום וכל כך עמיד. זה הזמן הנושא שהנני מתייחס אליו. זה הזמן לא מאמר הכול על לשווק וכך לדור באי נטוש לוותר על אודות כולם כיוון אני מרגיש לחוץ, ממממ אמנם אם כן שוב. זאת אלא תזכורת חלשה שבדרך מסויים מספיקים גינון ספציפי, ​​זמן בעלויות חיית המחמד עד ילדיך, מנוחה, טקסט, יום אחד משם או אולי באופן כללי תנומה במטרה ליצור קצב חייכם לקצב הבריא יותר.

מיהו דיווח שאולי אנחנו צריכים להיות בכל העולם ברם הן לא לשכור ממנו. שמישהו חושב שאולי הינם התקינו את אותן התשובה. לאחר מכן בדקו שניה, בדקו פסק התרחשו

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.