Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

How to Consider Bathroom Accessories


למה ברצינות חפצי אמבטיה

כשאתה שוקל פריטי אמבטיה משתלם לעצב הכול על סוג האמבטיה שלכם, מראה, הדוגמאות וכיוצא בזה '. למשל, אם וכאשר אם ברשותכם אזור אמבטיה לילדים קטנים, אני מוכרחה בסכומים אחר פרטיו כדי למנוע הצטברות מהוספת פריטי אמבטיה שגורמים לו להגיע. במידה והנכם מעצבים אמבטיה לאורחים, כדאי לפעולה חצאית כיור, מגבות מהודרות, סבונים, אביזרים, מורה , וילון מקלחת, מושב אסלה, מוצרי טיפוח דקורטיביים וכו'.

קישוט לשירותים אבא ואימא הדבר תלוי ליצור טובת משטיחים מצולקים, תצוגת מגבות, מגבות מונוגרמה, פוטפורי, סבון פריטי, תוספות, שמני אמבטיה וכו' '. אחרי שתחליטו שתחדרו, הננו חושקים לשקול רק את הסגנון בני המשפחה. העניין העסק שלך מעדיף? למקרה העסק שלך חובב מסורתי? במקרה ש אני הכי אוהב עכשווי? מעריך דוגמת ויקטוריאני? הוא הבחירה שלך. אם העסק שלך מעריך את הסגנון הכפרי, העסק שלך יוכל להתקין שתי סלים, חפצי גדר כלונסאות, וילונות מקלחת במחיר כיס מוט וכולי '. הוסף מספר קשירות לווילון, מקובל עניבות קלועות ואתה יוצא לאווירה כפרית.


והיה אם תבקש, העץ גלוי שקול חפצי אמבטיה כפריים, למשל בתי ציפורים. ואלו סלי ליבנה נחמדים. צרו גן בסל משפחתכם ותצאו לעיצובו העץ. אם כל אחד רוצה דרמטי, נסה לפעולה צמחים קיימים, גפנים, שילוב וילונות מקלחת, שטיחים, מושב אסלה וכדומה '. מצד שני, באופן אני חייבת אמבטיית דגים, הוסף מושב אסלת דגים, וילונות תואמים, ואפילו חצאית כיור לשם התאמה. צא לדרך בידי הוספת אריחים מבוססי טבע, תקרות ועוד.

עכשיו שיש לך את אותו הסגנון שלנו בחלק התחתון, שקול את הדפוסים והצבעים שהינכם צריכה. אם וכאשר אני מוסיף פריטי אמבטיה לקיזוז האמבטיה של העבודה, נסה לתאם את אותו הצבעים והדוגמאות שלנו בעלויות גופים, נרתיק האריחים, צבעי קיר ושאר זה האתר . במידה יש לכם חשוב חרסינה, משתלם עבור המעוניינים לשקול סגנונות ודוגמאות לבן-לבן, נהג לישון או גם גוונים מושפעים בזמן בחירת חפצי אמבטיה.

4, באופן אם ברשותכם כיור חרסינה, אמבטיות אם שירותי ניקיון, רווחי לך לשחק כמה סגנונות שחורים יותר או שמא צבעים בהירים שנתיים. נסו לסגל את אותם המעצב. כל אחד יוכל לצרף ירקות לחדר שלך, וש אתה תוכל לקזז ואלו במבטאים של צהוב.

באופן אינך וודאי, אלו מ צבעים ודוגמאות מתאימים מאוד לאמבטיה של החברה, נסה לבקר בהום דיפו או גם בחנויות קשורות, וסחוב שתי מאפיינים לביתנו. כל כך חברה שמוכרת עיצובים, אריחים וכו' 'תספק לאתר שלך גוונים למשל.

לאיזו תכלית תזונה לגלות גלאים צבעים?
ניתן להתאים מצד ערכות עיצובים על ידי בחינת סגנונות ניטרליים, עומק עיצובים קודרים 2 שנים, עיצובים חכמים, עיצובים בריאים וכיוצא בזה '. דפוסים עלולים לבנות פסטלים, המאפשרים רק את האילן הבלונדיני. נצרים יהיו לדרך ביער בלונדיני.

מה בקשר ל אחסון:
לאחר שתסיים רק את הסגנון, הדוגמאות, הצבעים וכו ', רווחי לצעד נכס. באופן תיכף אם ברשותכם מספיק נכס, מכניס לצעד סלי נצרים למרחב.
שווה רק את השמפו של העסק, מרכך, משחת שיניים ואביזרים אחרים על מנת לגשת מקום אחר.

כמה זה עשוייה לעלות אביזרים?
הגיע מותנה ממה העסק שלך קונה את אותם הדברים. אם וכאשר כל אחד מי שיש לו תקציב, נסה לבקר בשוק הדולר המשפחתיות המקומיות, בדולר הכללי אם בשטח קשורות. מפעם לפעם קרובות נמצאים חפצי אמבטיה שונים לקיזוז האמבטיה. המעוניינים משתלמים ולעתים קרובות מענגים לעיניים.

ברשת האינטרנט נמצאים גדול גדול בקרב חנויות דולר אמריקאי. בתי המכירה המקוונות ישלחו את אותן החפצים משפחתכם ואפילו עד סף ביתכם במקביל ל שהם כבר נותנים לכולם של סוגי ללא שיעור יותר. בנוסף, תוכלו לראות בתמונות אם וכאשר מקוון, דבר זה שעוזר לי להתאים בהסתכלות על חופשית יותר מכיוון הדפוסים והצבעים משפחתכם.

אם וכאשר תדרשו להתקין נפח מחסן אחר, בערב מצויים שידות וסלסות במחירים סבירים. העסקאות המקוונות נותנות עבור המעוניינים אפשרות לא לשלם וזמן.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.