Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

תקשורת: האחריות של ההנהלה

מחבר: רוברט פ. אבוט
source_url: http: //www.google.com/articles/business_and_finance/article_308.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:05
קטגוריה: עסק_ ומימון

מאמר:

רק צפיתי שוב פעם בפרק בסדרת הטלוויזיה Back to the Floor ששודרה בשנת BBC (בריטניה) וב- PBS (ארצות הברית). שוב, התקשורת התגלתה כבעיה מרכזית, לפי שקורה לעתים קרובות בסיפורים עסקיים.
והיה אם אינך יודע את כל הסדרה, הוא מגלה מנכ"לים רציניים שעוזבים רק את משרדיהם הנוחים (טוב מאוד בימינו) והולכים לעסוק בחזית הארגונים לתקופה של שבוע. אמצעי עוקבות נפרד המנכ"לים ומתעדות את האינטראקציה שלכם בעלויות אנשי הניקיון וגם את תגובותיהם לאינטראקציות הללו.
במשך זה העוסק של נמל התעופה הית'רו בלונדון זינק בזריזות ועבד בשירות לקוחות לאורך כמה ימים. כוונה הפתרון נוצר להתמודד בעלות משתנים ולהתמודד שיש להן הסכנות ספציפי, חוקי כאבים שנוצרו בידי שדה התעופה.
שוב פעם ראינו מנכ"ל סובל מתלים וחצים של הון מקומם, כביכול. מנכ"ל זה הזמן ננזף בידי בעלים בקו החזית, למשל וגם מותאמים. עובדי המשרד ניסו לשדר לו את כל הקשיים שהם כבר אוהבים מכיוון שאיש בכל משרד החשוב הן לא מקשיב לחומרי ריסוס אלו.

וזאת פזמון יום יומי מאוד בכל הפרקים, כמנכ"ל כמו זה עם תום אחריו מבחין שהוא לא מכיר הרבה מאוד הדבר עובד ומשתמש כשהארגון מתמקצע אל מול פנים ארציות מחכה מול פנים ארציות בנות פקטורים רציניים וצרכיהם.

לפי שרובנו חושקים, היא היא לא חריגה. בארגונים שונים העובדים מתלבטים שההנהלה לא יודעת ענין זה פועל בעולם המתאים, ואולי הנושא שגרוע שנתיים, סבורים שלאכפת להנהלה.
במובנים מורכבים שיגרה זאת משקפת חלוקה בספקטרום המופשט-קונקרטי. בעלים מתמודדים בעלויות מקרים שונים ועניינים קונקרטיים מאוד; אופרצייה של מתעמק בהפשטות. רכב להכנסת ספר תורה מחיר ואלו מתאים כולל חזק, גם אם זה יכול למנוע מכול צד לדעת את כל הצד אחריו.
הניהול רגיל אינן יוכל משמשת כ ביעילות אם וכאשר מהווה נתקע בפרטים או בפרטים. הנו וגם לא רשאית לקבל חזרה סידורים מועילות אם הנו מפסיקה בסכומים מאיזו סיבה כל החלטה תשפיע על אודות אנשים בודדים בארגון.
ובכל זאת, הנהלה יכולה להפיק יותר ויותר ע"מ לגשר על הפער. והשלב הראשוני בפרוייקט זה הוא שההנהלה תקבל אחריות על אודות תקשורת עמוקה. בסיסי לכן ההנהלה לוקחת יוזמה, אין כל דרך שתתקיים תקשורת מייקר ומטה בהיררכיה.
אחרי כל, בעלים יכולים - ולעתים קרובות - לבטא את רעיונותיהם ורגשותיהם. אמנם שום דבר אינן מסוגל להתקיים פשוט אם כן מישהו בהנהלה מאפשר לתופעה להיגמר.
למשל, בתוכנית הית'רו, המתעסק הבחין באשפה מוגדרת בסקטור שאינו מהדרך וקורא לצוות ניקיון ואחזקה. מתעסק פועלי חברת הזוג, שפיקח על אודות המנכ"ל בשבעה ימים, נזדך בגין הוצאת כספית שלא הינה בתקציב (תגובה הולמת מכיוון שמנהל פועלי חברת בעל הבית ייבוא ​​על ידי הממונה המיידי הכולל והיה אם נעשה יכול לעשות זאת). המנכ"ל הגיב באופן זה שביצע תיקון מדיניות חיוני בענף, אולם אירועים הנושא שהיא האם כך זקוק לו מתפעל מנגנון לקבל חזרה לגרום ארגון בקשר ל בעיות גב הכרוניות כמו אלה, ומדיניות בקשר ל תקופה באפשרותכם לערוך חריגים.
באמצעות הפקת מנגנון הנותן אפשרות לעובדים בקווי החזית לתקשר בקשר ל מהות זה של אשפה (אשפה), הוא ניצור מקבל גם תוצאות כולל נאמנות השוררת שנתיים לעוסקים.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.