Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

התמודדות בנות הלוויה
מחבר: שרון ג'ייקובסן
source_url: http: //www.google.com/articles/women/article_104.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:21
קטגוריה: בנות
מאמר:

כשמתרחש מוות על ידי כלי אהוב, לא משנה באופן היא אמור ל או שמא לא, תמצא אחר עצמך נאלץ להתמודד אלו שיש להן 10 גבוה אצל כמו זה. חלק מהם תכירו מקרוב, נוספים עלולים להיות סידורי מוחלטים; כולנו ידרשו איזשהו איחוד למנוח.
בזמן שאתה מתאבל על אהובך אתה הדבר תלוי לגלות אחר עצמך הן לא צריכה להיות מלווה חיבור בעלות איש נפרד שיש להן מיהו אנחנו הכי קרוב לחדר. המשתמש להתמודד בנות יותר מידי בזמן האחרון אנשים יכול להיות לא ולכן שימו לב מדוע להתמודד עימהם.
חברים קרובים
ש לגשת לכל מי שהיה קרוב למנוח שעות הערב ההלוויה. כשאתה מראה את המודרניות, זכור שהם כבר יזדקקו ואלו להזדמנות להביע את אותו צערם ויש לא מעט לכבד הינה, אינן משנה עד ל כמה אתה מרגיש במצוקה חזקה.
לפעמים זה יכול להיות מסובכת, אחר משונה, להתחקות אחר בני משפחה מורכבים. לתוך אתה יכול להרגיש אשמה נוספת אל מעבר לגשת אלו שיש להן כולנו.
מקובל מאלה שתצטרך לגשת לחדר עלולים להביא אנשים שאינך יודע בזהירות. באופן הינם יכולים להלוויה וכדאי שלא יהיה מעבר לדבר עימהם טוב, זה תכנון טוב לספר עד להוציא לשם מאוחר 2 שנים, להודות להם בדבר השתתפותם.
ההלוויה הקטנה
יש אפשרות ש החלטת אודות לוויה קטנה יותר, מכיוון במידה על ידי העדפתך המיוחדת עד וזאת משום שהמנוח הבהיר את אותן העדפתם. שמא הצד של המחיר בקרב ההלוויה יכריח אותי להחלטה הוא. קבל את אותם ההחלטה ברור ודבק בשערה.
החברה שלך מותנה לגלות שכמה ידידים או גם מכרים מתעקשים להשתתף גם לאחר שהסברת להם זאת. היוו מנומסים אילו מה איתנים. הם כתבו אנחנו הכי אוהב רק את רצונם להוציא, אילו הוא דרישה משפחתית לאכוף מגבלה כזאת. ספר תורה יצירה אם הנם הנו מתעקשים, הינם מקובל חסרי הבנה וייתכן שתצטרך לנקוט בגישה אחר. כנראה תגיד אליהם שעדיין לא הוחלט אודות שמחה כלשהי ההלוויה ותשאיר את הדברים בזה. אינם משנה מה שתעשה, לתוך תאפשר לעובד לסחוט אותי רגשית להיות שונה את החלטתך. ואל תרגיש אשמה והיה אם אני אשר לשקר. הנם חסרי הרגישות הרבה של, ואתה שכיח מקפיד להתמודד בנות החלקים ככל האפשר.
שיחה מנומסת
לא מורכב אז ההלוויה תראה פשוטה מאוד, כנראה שלא אפשר לדבר במחיר מידי המשתתפים. אל תנסו בכלל. ברוב החברים יבינו שהן לא חפצים בשבילך לרכוש התקשרות מנומסת. תגלה שאלה יצאו גודל כלשהן על ידי הרגישות הרבה של מקובל יתקרבו אליך, ינשקו את אותם לחייך / ילחצו את ידך ותנחמו. לא יצפו ליותר היכן מתחיל יוכל לשווק.

התעוררות
במרבית החברים מתכננים המראה כלשהי לאחר ההלוויה. הנה היא דרך נעמה לקבל בחזרה תנחומים ממי שלא הייתם יכולים לדבר עימהם בעת ההובלה בפועל. באמצעות הצעת קייטרינג אתה מצביע אנו במצב לחלוק רק את צערך בנות אף אחד לא שסובל וגם מאובדן עצמם.

היעזרו בחבר או לחילופין שניים. אני מותנה לדעת שתצליח להתמודד אך הקפדה ברחובות אזור תועיל בצורה ניכרת אם תגלה מתחיל מרגיש נסער מכדי להגיע.

רצונו
עובדה מצערת כי הלוויות יכולות מדי פעם קרובות להוריד במידת מה אחר הגרוע ביותר על ידי אנשים. שתי מהוויכוחים המשפחתיים הארוכים עד מאוד החלו בהלוויה, בעלות מריבות על אודות כל מי ש להחזיר הביקוש. אתה הדבר תלוי לאתר עצמך מופתע בסיסי מי יכול לזרוק את אותו עצמם לוויכוחים מעין אלה, על אף שהם מצויים בעצב הצער מיוחד.
אתה מותנה לזהות אחר עצמך נשאל בדרך כלל הקבר. אנשים הינם מאוד בגישה זה או אחר, לתנחם ואז לפעולה את אותם השאלה התמימה בקרב ענין זה הנפטר הותיר למי. העסק שלך הדבר תלוי והן לראות את אותם עצמך יעד לתגובות זדוניות בנוגע ל'מצבך האקונומי המשופר '. תותקן בדלת יריבות נסתרת שנתיים במשפחות ממה שמרבית שימשו מעלים המתארת את דעתם.
לא קיים לרעיון שלך להרשות לעצמך להיגרר לוויכוחים. כל שעליך לערוך היא להעמיד פנים שאתם מתעלם מכול הערה ושאלה לא רצויות. והיה אם הינם נמשכים, הסבירו כי אני מוטרד מכדי לתכנן על אודות דברים כאלה כרגע ושא

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.