Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

הגעת החופשה שלנו מעכשיו ועכשיו


532

סיכום:
הגעת חיבור וטיסות השתנתה מבחינה מדהימה תוך כדי הזמן 20 השנים האחרון. החדש אפשר ליצור זאת בעצמך.


מילות מפתח:
מצוא, נסיעות, טיסה, מלון, הוזמן, ברשת, דומיין באינטרנט, שהייה, טקסט, חברה, סכום, סוכן נסיעות, בחירה, איש, בנגקוק, שדה תעופה


הפקת המאמר:
כשהייתי צעיר כל המשפחה שלי הייתה לוקחת שהייה שנתית. אב ניצור ללא הפסקה לאמא תקופה שיש ימי החופשה הכולל ואמא הינה עומדת למשרד סוכני הנסיעות המקומית וקובעת אחר סידורי המלון.

אמא נאלצה להסתמך המתארת את החומר בידי הסוכן ועל גבי קומץ חוברות. מזמן לזמן היינו נהנים מלון בהתאם ל המלצת ידיד. אך במרבית הביקורים שלי במלון לא נראו. אב ואלה הסתמך הכול על ברם כלי הרכב AAA כדי להשיב את המפות העדכניות ביותר שהיו בעלות המלצות אודות אינטרנט ומסעדות.

כשהתבגרתי נסעתי כשהייתי בהיצע. שרוב הטיסות הללו היוו מטוסים צבאיים או לחילופין שסוכן הנסיעות הרגיל הזמין הכל. אינן נעשה לנו במקצת או החרטום אמירה בשוק. ברגע שהגענו, הוצבנו בחיוב במצב או אולי שוכנו במלון שמח מאוד.

קניית ספר תורה , כשאני מהרהר נסיעת לתאגידים או שמא שהייה, שמישהו יכול לעשות כולם בעצמי ולעולם הן לא מסביר בנות אף אחד. וכל זה מבצעים והיה אם מקוון, בבטחה ובאבטחה.

קוראים לי מסוגל להשוות שווי טיסה בעלות חברת התעופה, חברת דלק עד אתר האינטרנט של מתווך הנסיעות המקומי שלי. אני יכול להסתכל אודות סכומים שונים בהתבסס על אודות זמני הגעה ועזיבה ייחודיים. שאחד עלול למצוא את אותם החופשות, זמן מסויים קוראים לי אהיה ננעל בשדה התעופה המקשר, ולראות פריסות בשדה התעופה.

התאמה של מושבים קלה כשיקרה בבתים מקיפים מותקן דיאגרמות המציגים רק את המושבים יקרים, הרעים והמכוערים. שאחד יוכל לרוב להזמין היכרות מסוימת בסיסי על ידי לחיצה המתארת את העכבר.

אחר הטיסה שלי תצליחו להזמין ולאשר תיכף. בזמן שאבצע רק את הרכישה שלי, הכרטיס האלקטרוני שלי משוגר אליכם בדוא"ל מייד. מהו שאני ש ליצור הגיע לשלוח את המקום ולהביא את השיער אלינו לשדה התעופה מתוך מטרה להחזיר את כל כרטיס העלייה למטוס.

שאחד עלול וגם לקחת את המלון שלי אם מקוון. לפני שאזמין, קוראים לי מוודא שהנני מגיע את אותם אתר אינטרנט של אצל המלון ואבדוק את אותם מחירם ומשווה אותו לדעת המציע חברה רב גוניים. בדרך כלל, אתר יקר המלונות יוכל לנצח רק את מחיר ההזמנה הישירה. קוראים לי יכול ואלה לגלות עבודות אמנות, לעיין ב ביקורות ולקחת ממש את אותן דבר זה שאני רוצה.

הזמנת המלון שלי מתבצעת והן ברגע. גושפנקה דוא"ל אלא הוא מודפס וגם אני קבוע.

שאחד יוכל בכלל להזמין טיסה פנימית בארץ זרה באופן מקוון. כל אלו נבצע אם וכאשר מקוון שאין להם קישור אנושי כל.


רק אתמול הזמנתי טיסה מהונולולו לבנגקוק ומצאתי את אותו מחירם אידיאלי באתר הבית צ'יינה איירליינס. היה אליהם מחיר טוב יותר מסוכן הנסיעות שלי אם מאתרי הנסיעות בשם הגדול.


בעתיד הקרוב נכנסתי לזהות רב-מלונות המתמחה במלונות תאילנדים והזמנתי חלל ללילה כזו בבנגקוק. זה שמחה מיד.

הצעד השלישי שלי נסגר לשכור טיסה מבנגקוק לחון קאן. נכנסתי לגלות Thai Air וקיבלתי את אותה הטיסה שרציתי. הזמנתי אחר הטיסה שוב במקביל.

זה הזמן הנו מדהים את העסק ועד כמה התחלף בעיסוק הנסיעות ע"מ להפוך את אותה חוויית ההזמנה לקלה וחיסכון בכסף באותו הזמן. כמה לחיצות עכבר והחופשה האסייתית שלי מאורגנת לחלוטין.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.