Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

סיטואציה לאיסוף צמר וריפוי

761סיכום:

מצד אם וכאשר בתקופות קרב ובין אם וכאשר היעדרה, התוצאה הקשה על ידי הטרגדיות לקורבנותיה ולניצליה נותרה זהה. קטלני וטראומטי.

מילות מפתח:

הפרעת חרדה, התקף חרדה, נדודי שינה, חרדה, התקף פאניקה, תרופות מכיוון חרדה

חברת המאמר:

זה היה ימים התחשבנות עצום. ב- 11 בספטמבר 2001, האתר בטבע כולו נהפך לעד לרע האפל מאוד כגון וכדלקמן לטובות הגבוהות עד מאוד שהאדם היה יוכל לעשות. באותו ימים נסגר כאילו בימים אלו נעצר והכל עדיין שקט. הינה הינה זמן מסויים בה כמעט בכל המועמדים התחילו להרהר על אודות חייהם ועל אודות שיטת החיים, והיה אם אוטונומי וביחד כבני אדם.


בין הריסות הבטון וצחנת המוות, כמו זה כמעט מכל שטחים האוכלוסיה התכנסו ע"מ להושיט יד זה הזמן לזאת. כל אחד יגיע ליצור כישוריו להצלת לכודים ופצועים; כולם עבדו כולל לב שרצה לתת נחמה מזמן משבר ניכר עבור תושבים של ניו יורק ושאר מקומות הברית. מקום קריאות ההלם והמחאה בגלל את השיער מקצועי טרור הדהדו ממדינות משתנות באירופה. הגיע התבצע רגע מכונן בהיסטוריה המודרנית, רעיון מפנה במלחמה המתמשכת בגלל הטרור.

מזכירים את אותה זוועות השואה במלחמת האתר בטבע השנייה, ואת ההרס שחוללה פצצת האטום ספר תורה מחיר , אירועי 11 בספטמבר תועדו כאחד האסונות ההרסניים עד מאוד ניסיון ידי פקטור במאה ה -21.


לא קיימת ספק שאפילו פעילויות בקנה כמותם של זעיר 2 שנים די עובדים עם סוג מסוים קבוע בידי תחושה אבודה. ימים רבים אחר זמנים, טרגדיות אחרות קורות לבני אדם ברחבי העולם, מסביב לשעון. התרחשויות בלתי צפויות מכונית, חטיפות, שוד, אונס, הוריקנים ואסונות טבע מיוחדים פרמטרים מוות והרס.

ההפצצות הטרגיות בקרב חברת הסחר העולמי כשאתם מבצעים -11 בספטמבר הניבו סיקור תקשורתי נרחב באירופה. מיליוני מעוניינים שלא ממש קרובים לאף אחד מהקורבנות חשו ניחוח גבוהה של אובדן, פחד, כעס, הפתעה, הלם וחוסר אמון.

הנ"ל שברחו ושרדו את אותם קריסת אירגון הסחר העולמי נשאו צלקות בגופם ובתוכם. רבים מהניצולים, כללי משפחותיהם, רוצים להרכיב כיום מהפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD). הוא נדמה לנו שהוא הפרעת חרדה הנרכשת אם וכאשר אדם מעתיק את מקום מגוריו הרגשה מסכנת מצויות או אולי אירוע טראומטי עד מאוד. הסובלים דרך PTSD רוצים להרכיב מהתקף חרדה בכל מלפנים שהם זוכרים את המסיבה הטראומטי. כרגיל מהתסמינים בידי PTSD מכילים בתוכם אווירה בידי היסטוריה שחוזרת בדבר עצמה; כאבים שינה ובינהם נדודי שינה; סיוטים; רגש של בידוד; תסיסה או לחילופין עצבנות; ואפי' אשמה.

רבים מהסובלים מ- PTSD מוסרים שהרי הנם לעולם מרגישים וחושבים שהאירוע הטרגי קורה מאריך. זיכרונות כואבים האלו נקראים פלאשבקים ועשויים ליטול אלו או אחרים מתמונות, צלילים, ריחות אם הרגשת שיכולים להיות מופעלות אומר באמצעות הפריטים הרגילים מאד. פקטור מי שיש לו פלאשבק מותנה לאבד מיזוג במחיר המציאות ולהאמין שהתקרית הטראומטית יש יחדש. החרדה יכולה להיות מטרידה מאוד ועלולה להביא להתקף פאניקה לפרטים נוספים. PTSD קורה לרוב כשלושה שבועות כעבור החגיגה הטראומטי. בסיטואציות יחודיים, סימני PTSD עלולים להתעכב והתחילו להגיע לקהל הרחב אלא כעבור 2 שנים.

נדודי שינה אם קשיים בלילה יכולים להיגרם בשל מרגשות מדאיגים אם לא פתורים אודות האירוע הטרגי. סיוטים עלולים לשאת במחירי אותה הרגשה טראומטית או שהדבר יתכן הכול שמפחיד ומאיים על אודות אף אחד לא. ניצולי פיגוע ה -11 בספטמבר עלולים באופן כללי להשלים תחושת בידוד המאופיינת באי אווירה קרובה לידידים. זה זהה לפוביה חברתית במובן הגיע העומדות חשש ליטול עם זרים, ובמקרים מסוימים, לרוב עם יקיריהם. עוזרות שחווים PTSD עצבניים עד מאוד וכועסים באופן כללי בפרובוקציה הקטנה מאוד. אשמה רודפת כאלו בנות PTSD. הינם סבורים אשמה על אודות שרדו את אותה הטרגדיה אך נוספים אינם. הם מבינים אשמה אינן רציונאלית שאנו יכלו לעשות משהו בשביל אחרים שהיו באותה טרגדיה, או אולי להאשים את אותה עצמם ככה שהם כבר שימשו המניע ליום הול

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.