Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

פירוט בקרב חיידקים דגים עיקריות ותסמיניהם


520


סיכום:
יש מחלות שדגים הם בעלי זכאות לסבול מה, ורובם הינם זיהומים. רגיל מהטפילים הטובים הם חיידקים שונים, גידולים, ich, argulus, chilodonella, saprolegnia וכולי 'להלן פירוט אצל המחלות המוכרות מאד בידי דגי האקווריום בעלויות תיאוריהם הקצרים.


מילות מפתח:
אספקת אקווריום, מיכל דגים, רחפני חלבונים, מי ים


הפקת המאמר:
1. חיידקים חיידקיות בדגים

בקטריות הנם גורם שכיח עד מאוד לתלונות בידי יחידות הדגים. ישנן חיידקים שונים חיידקיות אחרות בדגים הנגרמות בשל חיידקים שונים פתוגניים. בקטריות הללו בעלי זכאות לתקוף אחר הדגים חיצונית, או שמא יש להם זכאות לקחת חלק לגופו של הדג השיטה שנקראת היד ועלולים לגרום לפגיעה באיברים פנימיים, ואפילו להצעיד למוות. ההשחתה סנפיר ומחלת זימים חיידקיים הנם התקפי החיידקים המקובלים מאוד אצל דגים, אשר בהם עלות ספר תורה . במידה החיידקים גרמו להצלחה להשלים כניסה לפה, זה הזמן ידוע עם תכונות של הלכלוך מערכתי. מחלות זכאים והן ולהעניק לכיבים ולנגעים בגוף הדג. זיהומים חיידקיים ממשיים בנוחיות מרבית חיצונית כסימנים כיביים אם גירויים בעלי גוון אדום הכול על עור הדג. זיהומים חיידקיים שכיחים באופן ניכר אצל דגי קוי.

2. כינים בידי דגיםכיני דגים מכשירי מדעית ארגולוס, וגודלן סנטימטר, הן כדלקמן מכיוון הטפילים הממשיים ביותר שנמצאו באירופה החי. הם פוגעים מאוד בבריאות הדגים מכיוון שהם בעלי זכאות לקבל את אותן הנוזלים מגוף הנוזלים באמצעות הידוקם על ידי חוטם כגון הפה בגופם של הדגים.

כינים ניתנות לזיהוי בנוחיות הכול על גופות הדגים מכיוון שהן נראות בבירור. יחד עם זה, אנו צריכים ליצור מחקר קפדנית אצל הפקת הדג, פחות או יותר בשטחים הנסתרים שמאחורי הסנפירים. כינים יכולות לבוא ככתמים מכהים אם וכאשר לא מסופקים. אם וכאשר מותקן 2 שנים כל כינים, הדגים יהיו נסערים ברוב המקרים ויזיזו את אותה גופם בזמן האחרון.

3. חיידקי דגים

גידולים הנם טפילים בדגים שאינם שגורמים נזק בכמות קטנה, אילו הם ככל הנראה קטלניים לדגים בגודל לא מעטה. פליקים נמוכים, אורכם כדלקמן -2 מ"מ וכמעט שהיא לא נראים לעין האנושית. אך לחוטים אלו מתופעל ווים דרכם הנם נצמדים לגופי הדג. פלוקים יש להם זכאות לקבל רק את נוזלי גוף האדם מהדגים וגם ולהעניק למותם. האיום הגבוה מפגיעות מהווה כיוון פלוגה זכוכית שבירה מצריכה היגויני דג שכזה על מנת להגיע אל אחר מחזור השנים, על כן יש בעיה אם לא למטרה זו שהפלוק יהיה דבוק לדגים. פלוקים נחשבו לקשים מאוד מצוי טפילי הדגים להחזקה, והיה אם כי מוצרי שירות אלו שיש להן מלכיט ופורמלין מוכיחים ברוב הפעמים השפעות מרשימות במינונים בריאים שנתיים.

4. Ich

הידוע בכינויו Ich, Ichthyobodo או לחילופין Costia היא טפיל נפוץ באופן ניכר שנמצא על אודות חשוב הדגים. כמה דגים הם בעלי זכאות לחיות שיש להן הטפיל זה בהחלט שלא מרמז סימנים רוב. כפי שהוזכר, בכיס זעומים הגיע הוא לא מזיק. ההגנות על ידי הדגים יכולות לשמור בדבר מספר הדגימות תחת שליטה. אילו מה כשיקרה דגים רוצים להרכיב ממחלה אחר, ההגנות נשברות ואז זה הזמן בתחילת דרכו להתרבות. Ich מסוגל להתרבות בתזמון זריז באופן משמעותי. בתוך סיטואציה קצרצר, הדג יראה המון ich אודות גופו, נשימתו תעמל ובקרוב, הנו ייסוג ויתבודד מהדגים האחרים. כשמגיע מהלך הגיע, לפרקים קרובות היא מלמד אחר הדג קטלני.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.