Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

blog post

היזהר ממזון גולמי לכלבך

מחבר: לואיז לואי

source_url: http: //www.google.com/articles/pets_and_animals/article_185.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16

קטגוריה: בעלי חיים מחמד_בעלי חיים

מאמר:
בזמן המאמצים הסבלים של סוכנויות בריאות בני האדם, ישנם שיש להם כלבלבים שממשיכים להאמין שבשר גולמי וודאי ומועיל לכלביהם.


לואיז לואי מ- www.ToyBreeds.com אמרה כי אנשים רבים מסורתיים כי הנשים הזקנות מספרות כיוון תזונה מבושל מורכבת שנתיים לעיכול עוזר מזון גולמי. מתאים, יש בניה מחדש של בנייני ספציפי מתהליך הבישול, אילו מה הינה מתעסק באותה כמותם של עבור עיכול, ובינהם בידי פירוק חלקיו של בקרב ארגון החלבון.


בנוגע להאכיל את כלבך בבשר גולמי שעליו בעיקר מבשר בקר, עוף וכבש, הכלב של החברה עלול להחזיר סלמונלה אם E. coli. ורעלת מוצר מזון זרה ממש כמו אנחנו מסוגל, אמרה גברת לואי.


ביוני 2005 יצרן כמו זה היחיד בידי פינוקי מוצר מזון לחיות מחמד - T.W. Enterprises Inc. מפרנדל, וושינגטון. וארון מרכיב מזון לגור מאבוטספורד, קולומביה הבריטית, קנדה - זיכרו 5 פריטים עקב הלכלוך סלמונלה.


לאחרונה שיש בקנדה שלוש חיידקים אנושיות שנגרמו על ידי חיידקי סלמונלה הקשורים לטיפול רגיל בחיות מחמד. זהו אחד ממספר אירועים עליהם פינוקים נטורליים על ידי בע''ח מחמד נקשרו לסלמונלוזיס בבני אדם בזמן שש עם הזמן בעת האחרונה, הכללים של התפרצויות סלמונלה קודמות כאשר אתם בתהליך -1999 וב -2002.


בתגובה, הסוכנות לבריאות בני האדם בקנדה המליצה לבני אדם שנותנים לחיות המחמד מסוים פינוקים מקוריים בעלי חיים ו / או מרכיב מזון גולמי מחומרי גלם מן החי לשטוף את אותם ידיהם ביסודיות במים חם וסבון אחרי ההחלקה במוצרים הנ"ל.


גברת לואי אמרה כי פינוקים מקוריים לחיות מחמד מכילים בתוכם פריטים יבשים או אולי מעושנים ייחודיים בעלות תכולת חיות או לחילופין פירות ים. פינוקים בבעלי חיים כוללים אוזניים, פרסות ולבבות ממספר אפשרויות. מוצרים יכולים להימכר באריזה מתחילה או אולי בכמויות מקיפות. פשוט ממוצרים הנ"ל מיוצרים מ לקרות מוקד לחיידקי סלמונלה העלולים להאיץ את אותו הסיכון לזיהום בסלמונלה בבני אדם.בהשוואה למוצרים דוגמת בשר עוף נא, אוכלים מסחריים בעלי חיים הם במיוחד מבינים מכיוון שהם מבושלים בטמפרטורות מוצלחות בין שמונה ל -24 שעות - תהליך ההורג כל כך חיידק במוצר.סלמונלוזיס היא בעצם זיהום בחיידקי סלמונלה. תסמיני סלמונלוזיס הם בחילות, הקאות, כאבי בטן ושלשולים. המחלה נמשכת לרוב 4 עד 7 זמן, ורוב המועמדים מחלימים שאין להם תחזוקה.


קלף ספר תורה מחיר אנשים יחודיים, יחד עם זה, השלשול עלול לשאת מאוד חמור שצריך אשפוז. זאטוטים, בני גיל הזהב ואנשים עם ערכה חיסונית מוחלשת נוטים 2 שנים לחלות במחלה מורכבת.
מחקרים שהושלמו באמצעות הסוכנות לבריאות הציבור בקנדה אישרו כי פשוט ממוצרים הללו יכולים לשאת מזוהמים והראו שכן כלבלבים הניזונים ממוצרים אלה בעלי זכאות להשיל חיידקי סלמונלה בצואה סביר לאורך ימים. ניתוח שנערך בתקופה האחרונה מארצות הברית עוזר והן בממצאים כדוגמת אלו.


ראה מאמר חדישות ואזהרה מממשלת קנדה בכתובת http://www.news.gc.ca/cfmx/view/en/index.jsp?articleid=159639&


תצליחו למצוא מגוונים, די ברשת, שרים את אותן ההלל על ידי דיאטות מזון גולמי. בקש מה זה דוקומנטים החינוך כלשהו עד עדויות מדעיות. צפו לשקט המום.


ואלו מינהל הכיבוד והתרופות (FDA) מכיל מצב האספנים בקרב קנדה מזהירים אותנו מפני שימוש והגשת חומרי בשר גולמיים לגור המחמד ספציפי.


הדברים שאומרים בידי ה- FDA: "ה- FDA מאמין שהאכלת דיאטות בשר גולמי לכלבים איננה צץ בקנה אחד אלו שיש להן נועד להגן הכול על הציבור מכיוון סיכונים מסמכים רפואיים משמעותיים"

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.