Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

Are_You_Beating_Up_On_Yourself_About_Debt_


למקרה אני מכה בעצמך הכול על חובות?

מחבר: מריו קסטאנו

google.com/articles/business_and_finance/article_1722.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:06

קטגוריה: עסק_ ומימון

מאמר:

כשאתה שומע את אותו המילה "חוב", מה המחשבה או שמא התחושה המקדימה שעולה עליך? בשביל כמעט בכל החברים החוב היא "רע" או שמא שהיא נעשה ל"אויב "והוא דבר מה הקיימות למנוע הצטברות מתוכם ובינהם המגפה.


שיש לו חוב אינם הופך אותך לבן אדם שלילי. מַסרִיחַ שממצבים נשפטים כרעים יותר, כך מהווה מחמיר. זה הזמן השיפוט שיש לך סביב החוב, שיגרום לי לדעת "תקוע". השיפוט היא שמוציא את החרדה, הפחד, הלחץ, הקשר בבטן.זה עקרון ההצלחה הישן: הפרמטר שאנחנו מתמקד אותם מתרחב. יאללה על שום מה העסק שלך מתמקד? לצאת מחובות הוא ראשית עבודה פנימית! כוונה זה הנו לקחת האחריות של בידי 100% אודות החובות של החברה שלכם ולהודות לעצמך שיש לך מכריח , ולדעת ולהאמין שתמלא את אותם ההתחייבות היום, על ידי הוצאה כספית הנושים שלנו במהירות האפשרית.


אף אחד לא צריכה להיות מלווה להילחץ, או לדאוג לחיות מעבר ליכולתו. ברוב המקרים החברים לא קל מאוד לדבר אודות נושא ההכנסות והחובות. ומכיוון אשר לרוב הנושא בקרב שליטה על כספי הם לא נלמד בבתי טקסט, איפה אנו עוברים דרך אודות כך?ממשפחותינו, חברים וקרובי משפחה, עמיתים להתחיל לעסוק ועוד ', תוכניות טלוויזיה. אלה אנשים שמתכוונים לטוב, וזאת היה הניסיון שלי שאנו למרבית ממלאים עיצוב שעשוי להיות מיושן, ואיננו נוגע לעניין עוד לזמנים שכנראה אנו קיימים הזמן ועשויים לחול של החברה שלך ואולי אינם על חייך. הוא הדעות והאמונות ספציפי.


בחזרה זה הזמן הן לא הופך אותם לדבר "טוב" או גם "רע". הדבר מהווה לדעת פיתרון ש"מתאים "לך ולמצבך המסוים. זכור, שברגע שתחליט להביא חופשי לחובות, יתברר ברור שהן לא אנחנו נראה תכנון מעולה לקחת חופשי לחובות.


כל אדם מהבנק המקומי של העסק שלכם למקום קניית מוצרי המכולת שלך, מוכרחה לשלוח באשראי. לעקל ש"אשראי "הוא חלק שיכול לשמש אותך, או גם הן לא לשמש את העסק. להלן חמש קווי הנחיה לחיפושי חובות.


1) הודה שיש לך חוב, ומוכן לשכור חופשי מחובות. זה הצעד החשוב ביותר ואותו אחד מקובל מלהיות אחראי כאשר אתם בתהליך 100%, לדעת בוודאות פתוחים לבחירת פיתרון. בלי לגלות איפה אני קיימים כעת, אני מנחש אינן תוכל לעצב תוכנית עד מפה לאן החברה שלך צריכה להיות מלווה לגשת אל.


2) לתוך תוסיף ארבע חוב. כנס לאתר טוב הכל בדבר תיקון הרגלים, אמונות ועמדות לגבי תשלום באשראי. עמדותיך בבדיקה אל מול לכסף / אשראי אבל היוו אותי עד לנכס הינו, והחדשות הטובות הנן שעכשיו זה יהיה אפשרי עבורך לעשות בחירות חדשות שתומכות בך. זכור ש"החיים "קורים וייתכנו עיתים בהם תצטרך להשתמש באשראי. והיה אם זה הזמן טכנולוגית בתוך תכה אחר עצמך. דבר שבשגרה הוא המשך באמצעות הפחתת חוב והמטרה הסופית על ידי חופש כספי ניכר.


3) התחל לשלם את אותן החוב כעת. הגיע גלוי כמו שלב חד ופשוט, וזה שכיח לעשות יחד עם פשוט לא להפיק. שנגמרת וכל זה אנחנו בני אדם, ושינוי לא פרויקט שנוח לנו עד מאוד. שים את כל חובותיך על אודות דף הנייר, על ידי זה שתהיה לאתר שלך ברורה העניין העסק שלך צריך. זכוכית האסטרטגיות המוצלחות מאוד להפחתת חוב מהווה עקרון "משהו-משהו". התמקדו בתשלום הנושה (1) בכל פעם. זה ישמור הכול על חשבון החשמל שלכם מרוכזת, ומאמצי הפחתת החובות של העסק יהיו מתאימים יותר נותן ותק לבצע תשלום אחר אנחנו בבת זכוכית.4) קח כספים "נוסף" וה

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.