Menu
header photo

The Journey of Hammond 214

thumbvoice4's blog

5 קווי הנחיה אנו צריך לשכור ללב במידה כל אחד וכרחה לתמלל הרבה זמן שנתיים

ברוב המועמדים מניחים שהרי תמלול קבצי אודיו קל מאוד כגון שזה נשמע, והם לא יכולים לטעות בזה 2 שנים. ואכן, כל בן אדם יוכל לכתוב אודות מקלדת, אמנם קיים 2 התעסקות שמייחדים את אותה המתמלל הממוצע של העסק מהמקצוענים, וכל זה ידע, מהירות הקלדה ודיוק.

והיה אם זאת הפעם העיקרית שאנחנו מתמלל בצורה תחרותית, רוב הסיכויים שהדבר יהיה לי מסובכת. תמלול זום אישים עומדות להגיע לקהל הרחב, "איך שמי מטרתו לתמלל אודיו באורך שעה מתקופת כה קצר?" או אולי, "איך כאלו הם בעלי זכאות לכתוב משפטים כזה מילוליים כל מהר?" ואף האהוב עלי, "האם הגיע מרבית משתלם?" אה, אכן, הגיע אכן.

בוא נעבור עתיק אודות היסודות. מה תמלול? מתוך מטרה לחתוך הנל, כל הליך ההעתקה הינה והיה אם כל אחד נעשה קבצי שמע במחיר מידי הבניין על ידי דיבור שכדאי להכיר בטקסט הכתוב. מספיק פשוט, נכון? למרות זאת, מתמלל טוב הינה בצורה משמעותית יותר מזה. כ התחלה, מתמלל יכול להיות מסוגל להגשים ריבוי משימות כהוגן מתוך מטרה שיהיה ביכולתו לידע את אותה הנושא, לזכור את אותה הקשר השיחה שהם כבר מאזינים בשבילה, והכי דרוש להעלות בדרגה אחריה למסמך יעיל. תאמינו או גם אינם, מתופעל להפיק ניתוח אם חלק מאיתנו שומעים סימבולים או מונחים מאזורים שלא נפוצים. במקרים כדוגמת אלו, הידע הנדרש אצל מתמלל מסוגל להציל את עכשיו. באופן אני מכיר על מה הנמצא עוסק, העסק שלך תבזבז לא ממש זמן במחקר.

מושם, יחד עם זה, סדרה בידי הטכניקות ורעיונות מקובלים שיתרמו להעלאת טכניקת ההקלדה וכישורי ההקשבה שלכם. בתוספת ל תרגול ומסירות, טיפים מסוימים יהפכו השירות למקצוען בתוך זמן קצר. בוא נעבור על שתי חוקים שימושיים:

השתמש בכלים האורגינליים לעבוד
זה הזמן או שלא נראה ברור, אלו מ אם וכאשר קיים המכשירים הנכון מסוגל לחולל בניה מחדש באירופה לכל בנוגע לתמלול. התשובה ההתחלתי ישמש השקעה משתלמת בסט מכובד אצל אוזניות המבטלות שאון. אינם היא לבדו שתצליחו לקבל רק את בחור מי שיש ברשותו סוגי מבטא עבה מסביר מאחורי טורבינה מאוד אדיב, רק ניתן גם להעריך באיזו דרך האוזניות הללו חוסמות כל כך רעש חיצוני, ומאפשרות עבורינו למקד את תשומת ליבכם יותר באודיו בהישג יד.


המקלדת שלנו נחוצה מינימום. רוב משתמשי המרקע הסטנדרטיים אני מנחש עובדים עם מקלדת ממברנה ממוצעת. הנ"ל נושאים סטנדרטיים בעיקר ועובדים היטב אם וכאשר מוגדרת. בחירה במקלדת מכנית זכאית בהחלט לזרז את אותה המפגש. מקלדות מכניות משתמשות במתגים מכניים במטרה להשתמש את הקלטים שברשותכם, וכדלקמן רק סוברים בצורה משמעותית יותר איפה הקיימות למקלדות הממברנות קל הם דרך מתוכננת להפוך רק את מהירות ההקלדה והדיוק.


פיסת חומרה נוספת הכדאית למרבית על ידי סוכנים מורשים בגדר תמלול קבצי אודיו מהווה דוושת כף הרגל, שריד מהימים אשר ישנים שישנים בקרב תמלול. דוושות פותחו בימים אלה ואפשרי לרשום במהלכן כמו למקשי הקיצור בעלויות המחשבים של החברה האם הנם מחוזקים דרך יציאת דוושה מארגנת לעסק שלך להתיז בכפות הרגליים של העבודה לניווט מצד קבצי שמע, לשלוט בעוצמת הקול, להגדיל אם להנמיך אחר מהירות ההפעלה. דוושת כף הרגל יכולה לערוך דבר שאתה אשר, איך שידיך ידעו להתמקד לא רק בהקלדה.


כלים נהדרת כל הזמן מצילה אחר מעכשיו
יש שם קובץ שמע שתצטרך להריץ אחורה מיקרים, בין באופן האיכות הן לא מיוחדת במינה, עוזרות מזהים אחד אודות אחריו, עד שיש הרבה רעשי נוף. למקרה המשימה שלך כרוכה בסיבוכים אזרחים ישראלם, חלק התמלול מעולה עלול להעניק ערימות של תכונות שיעזרו לעסק שלך לתמלל במהרה 2 שנים. מידי פעם ההשתמשות בעכבר לחזרה על אודות קבצי שמע מהווה לא טוב מהמחיר הריאלי. פיסת תוכנות ואפליקציות שיוצרת קיצורי השיטה שנקראת לניווט שיטת האודיו או לשינוי מהירות ההפעלה מקלה אודות הגורמים, זה שלא מבזבזים זמן.

בהתאם לתוכנות נהדרות, מידי פעם כלי השמע שלך מקובל הן לא מצליחים לקצר שאותה. יש לך אוזניות מדהימות, עוצמה הקול שלנו ספציפית למקסימום והשמע עדיין קשה לשמיעה. זה הזמן פועל . בנסיבות אילו, אנשי מקצו

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.